Iisaku Gümnaasium
Est   Eng   Rus  
STUUDIUM TUNNIPLAAN
Iisaku Gümnaasium
Reinar Halliku Korvpallikool
Iisaku Gümnaasium
Õpilasesindus
Iisaku Gümnaasiumi õpilased on saavutanud silmapaistvaid tulemusi maakondlikel aineolümpiaadidel
Iisaku Gümnaasiumi õpilased on saavutanud silmapaistvaid tulemusi maakondlikel aineolümpiaadidel

Novembris osalesid meie kooli õpilased loodusteaduste olümpiaadil,  lingvistikaolümpiaadil ja mälumänguvõistluse maakonnavoorus.

Jaanuaris osalesid meie õpilased füüsika-, saksa keele, inglise keele, keemia- ja emakeeleolümpiaadil.

Veebruaris osalesid meie õpilased bioloogia-, matemaatika-, kunsti- ja geograafiaolümpiaadil.

Tulemused:

7. klassi õpilane Hagen Mathias Aamer saavutas maakondlikul bioloogiaolümpiaadil 7. klasside arvestuses 2. koha, juhendaja õp. Aili Reiman.

8. klassi õpilane Elisaveta Päll saavutas maakondlikul loodusteaduste olümpiaadil 8. klasside arvestuses 1. koha ning tagas sellega pääsu vabariiklikusse vooru, juhendaja õp. Aili Reiman. Maakondlikul füüsikaolümpiaadil saavutas Elisaveta 8. klasside arvestuses 2. koha, juhendaja õp. Anastassia Meinson, maakondlikul bioloogiaolümpiaadil 8. klasside arvestuses 1. koha ja maakondlikul keemiaolümpiaadil 8. klasside arvestuses 4. koha, juhendaja õp. Aili Reiman. Lisaks saavutas Elisaveta maakondlikul geograafia olümpiaadil 8. klasside arvestuses 1. koha, juhendaja õp. Anna-Liisa Nurgamaa.

8. klassi õpilane Annika Kaljumäe saavutas maakondlikul emakeeleolümpiaadil 7.-8.klasside arvestuses 3.-4. koha, juhendaja õp. Ilme Lillemäe.

9. klassi õpilane Johanna Karp saavutas maakondlikul keemiaolümpiaadil 9. klasside arvestuses 1. koha ja maakondlikul bioloogiaolümpiaadil 9. klasside arvestuses 3. koha, juhendaja õp. Aili Reiman, maakondlikul emakeeleolümpiaadil 9.-10. klasside arvestuses 1.-2. koha, juhendaja õp. Ilme Lillemäe, maakondlikul geograafia olümpiaadil 9. klasside arvestuses 4. koha, juhendaja õp. Anna-Liisa Nurgamaa. 

9. klassi õpilane Laura Johanna Kask saavutas maakondlikul kunstiolümpiaadil 7.-9.klasside arvestuses 3.-4. koha, juhendaja õp. Maris Palgi.

11. klassi õpilane Marleen Loik saavutas maakondlikul kunstiolümpiaadil 10.-12. klasside arvestuses 3. koha, juhendaja õp. Maris Palgi.

 

Palju õnne tublidele õpilastele ja juhendajatele!

INFOKIRI

MUUTMISEL

TUNDIDE AJAD
1. 08.25-09.10
2. 09.20-10.05
3. 10.15-11.00
Söögivahetund
(1.-5. klass) 
4. 11.20-12.05
Söögivahetund
(6.-12. klass) 
5. 12.25-13.10
6. 13.20-14.05
7. 14.15-15.00
8. 15.10-15.55

 

VAHEAJAD
2018/2019 õa 
Sügisvaheaeg
20.10.2018-28.10.2018
Jõuluvaheaeg
22.12.2018-06.01.2019
Talvevaheaeg
23.02.2019-03.03.2019
Kevadvaheaeg
19.04.2019-28.04.2019
Suvevaheaeg
12.06.2019-31.08.2019

 

KASULIKUD VIITED