Iisaku Gümnaasium
Est   Eng   Rus  
STUUDIUM TUNNIPLAAN
Iisaku Gümnaasium
Iisaku Gümnaasium
Õpilasesindus
Kokkuvõte võõrkeelte nädalast
Kokkuvõte võõrkeelte nädalast

15.-19. jaanuarini toimus meie koolis võõrkeelte nädal ja selle käigus toimusid keeletundides erinevad ettevõtmised. Kokkuvõttes on välja toodud parimad tulemused klassides. 

Parimad tulemused etteütluses

3.klass inglise keeles: Kevin Lehtla, Kert Kaarlõp

5.klass inglise keeles: Marii Kuuse, Markus Valdre

6.klass vene keeles: Luise Järve, Hagen Mathias Aamer

7.klass vene keeles: Elisaveta Päll, Anatoli Panov, Annika Kaljumäe, Eliise Altoja

8.klass vene keeles: German Medvedev, Johanna Karp, Liisa Järve

8.klass saksa keeles: Kaspar Tomson

9.klass vene keeles: Raul Kaarlõp, Paula Palmet, Lisette Nagel, Kristin Kullamägi, Olga Borovkova

10.klass vene keeles: Hugo Toss, Marleen Loik

11.klass vene keeles: Mairiin Org, Vahur Väljak

12.klass vene keeles: Kristine Anvelt, Karl-Joosep Karp

12.klass inglise keeles: Nazar Altorv, Joanna Juuse

 

Tõlkimine ja grammatika

9. klass inglise keeles: Paula Palmet
11. klass inglise keeles: Robin Reest
12. klass inglise keeles: tõlkimine – Tauri Taar / grammatika – Joanna Juuse

 

Parimad tulemused viktoriinis

3.klass inglise keeles: Kevin Lehtla

4.klass inglise keeles: Jane Seli

5.klass inglise keeles: Jaagup Altoja

6.klass vene keeles: Luise Järve, Hagen Mathias Aamer, Emma Labe

6. klass inglise keeles: meeskonnad Hagen Mathias Aamer ja Inos Hinno, Emma Labe ja Richard Pärnpuu

7.klass vene keeles: Jekaterina Reinova, Elisaveta Päll

7. klass inglise keeles: Elisaveta Päll, Annika Kaljumäe

8.klass vene keeles: Reno Reest, German Medvedev, Karolina Uustal

8. klass inglise keeles: Johanna Karp

9.klass vene keeles: Paula Palmet, Lisette Nagel, Kristin Kullamägi, Olga Borovkova

9. klass inglise keeles: Paula Palmet

10.klass vene keeles: Hugo Toss

10. klass inglise keeles: Marleen Loik, Ave-Marleen Mikiver

11.klass vene keeles: Robin Reest

12.klass vene keeles: Nazar Altorv, Kristine Anvelt

12. klass inglise keeles: Karl-Joosep Karp

INFOKIRI

MUUTMISEL

TUNDIDE AJAD
E - R
1. 8:25–9:10
2. 9:20–10:05
3. 10:15–11:00
Söögivahetund  (1.-5.kl) 
4. 11:20–12:05
Söögivahetund (6.-12.kl)  
5. 12:25–13:10
6. 13:20–14:05
7. 14:15–15:00
8. 15:10–15:55
 

 

VAHEAJAD

2018/2019 õa 

Sügisvaheaeg    20.10.2018-28.10.2018
Jõuluvaheaeg    22.12.2018-06.01.2019
Talvevaheaeg    23.02.2019-03.03.2019
Kevadvaheaeg   19.04.2019-28.04.2019
Suvevaheaeg   12.06.2019-31.08.2019

KASULIKUD VIITED